Jesteśmy zespołem doświadczonych geodetów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami. Jedną z naszych specjalności jest geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza. Ofertę tę adresujemy do tych z Państwa, którzy są na końcowym etapie prac budowlanych np. domu. Zajmiemy się pomiarem, opisem i przygotowaniem mapy na potrzeby nadzoru. Dokumentację możemy bezpośrednio przekazać do właściwego terenowo urzędu.

Poniżej można znaleźć informacje o tym, co podlega pracom inwentaryzacyjnym.

Czym jest geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza i co jej podlega?

Nim budynek zostanie oddany do użytkowania, należy uzyskać pozwolenie na jego budowę. Jest ono wydawane na podstawie dokumentów skompletowanych m.in. przez geodetę. Przeprowadza on geodezyjną inwentaryzację powykonawczą na placu budowy, której podlegają:

  • dom,
  • przyłącza mediów,
  • ogrodzenie,
  • parking,
  • inne elementy stałe znajdujące się na działce.

Powstała mapa inwentaryzacyjna przekazywana jest inwestorowi oraz kierownikowi budowy. Dokument do celów projektowych przygotowywany jest w skali 1:500.

Dlaczego warto zlecić nam geodezyjną inwentaryzację powykonawczą?

Po pierwsze gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie prac związanych z ewidencją powykonawczą.

Po drugie każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie geodetów. Wyjaśniają oni w przystępny sposób, co podlega inwentaryzacji geodezyjnej.

Po trzecie dostarczamy specjalistyczne, szczegółowe mapy do celów projektowych.

Co najważniejsze, zapewniamy dużą elastyczność, jeśli chodzi o terminy realizowanych prac. Zachęcamy do składania zleceń w naszym biurze!