Uzyskanie pozwolenia na budowę przy inwestycji to konieczność zebrania stosownej dokumentacji. Jednym z wymaganych opracowań są geodezyjne mapy do celów projektowych. Świadczymy usługi w zakresie ich przygotowania. Zapewniamy niski koszt realizacji planu wraz z numerami działek, który wykona geodeta. Zapraszamy do współpracy!

Jak tworzona jest mapa do celów projektowych?

Każde zlecenie we wspomnianym zakresie zaczynamy od pozyskania źródła informacji dla danego terenu. Jego zagospodarowanie i charakterystyka to główne zagadnienia, którymi zajmuje się geodezja. Mapa zasadnicza pobierana jest przez nas w formie kopii z lokalnego ośrodka wydającego taką dokumentację. Na niej wskazujemy zamierzone zmiany. Robimy to szybko, ale rzetelnie, dlatego klient ma gwarancję właściwie przygotowanego opracowania. Nowe plany geodezyjne z numerami działek zawierają naniesione przez nas nowe obiekty. Koszt mapy do celów projektowych wykonanej przez geodetę uzależniony m.in. od wielkości danego terenu czy regionu prowadzenia prac. Zapewniamy atrakcyjne stawki za świadczone usługi.

Czy mapa do celów projektowych jest potrzebna przy budowie domu?

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie domu wiąże się ze złożeniem w lokalnym Urzędzie Geodezji i Kartografii dokumentacji, w tym planu budowlano-architektonicznego. Dzięki nam cały proces przebiega bezproblemowo, na co wpływ ma załącznik, jakim są precyzyjnie wykonane mapy geodezyjne z numerami działek wykonane do celów projektowych. To też ważne materiały dla architektów. Gwarantujemy niski koszt przygotowania ich przez naszych geodetów – zapraszamy do współpracy!